Привітання.

Дата: 19.02.2019 08:00

Німецький письменник Ліон Фейхтвангер сказав: "Людина талановита, талановита в усіх областях". Харизматична, натхненна, надзвичайно оптимістична та  креативна, Юлія Сергіївна дарує оточуючим відчуття впевненості та гармонії! Завдяки її особистому прикладу, мудрому керівництву, доброзичливому ставленню до кожного, колектив відділу є згуртованою командою, яка сумлінно працює на благо громади!

Шановна, дорога Юліє Сергіївно! Від щирого серця бажаємо Вам щастя, гарного здоров’я,  добробуту та затишку в родині, успішного втілення всіх планів та задумів! Нехай оточують Вас любов, підтримка та  повага! Бажаємо завжди відчувати радість і задоволення від життя, та ніколи не втрачати свій дар захоплювати людей!

З Днем народження!