Привітання з Днем народження Ващенко С. Є., заступника  директора з адміністративно – господарської частини Комунального закладу «Пісочинський ліцей».

Дата: 06.08.2019 07:00

Вітаємо з Днем народження Ващенко Світлану Євгеніївну, заступника  директора з адміністративно – господарської частини Комунального закладу «Пісочинський ліцей»!

Шановна Світлано Євгеніївно! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров`я! Нехай Ваше життя буде сповнене любові, краси, добробуту; родинний затишок дарує відчуття задоволення, а спілкування з вірними  друзями забезпечує гарні позитивні емоції. Ваш професіоналізм, сумлінна праця, добропорядність і доброзичливість викликають повагу оточуючих! Бажаємо нових професійних досягнень на благо нашої громади!

З Днем народження!