Привітання з Днем народження Стаканкова А.В., спеціаліста 1 категорії з питань освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Дата: 30.10.2021 22:22

Вітаємо з Днем народження Стаканкова Андрія Вікторовича, спеціаліста 1 категорії з питань освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановний Вікторе Андрійовичу, прийміть наші привітання та побажання міцного здоров`я, незрадливої удачі, щедрої долі та родинного благополуччя! Хай близькі завжди дарують свою любов і підтримку, оптимізм сприятиме успішному втіленню всіх планів, тепло та затишок у сімейному колі сповнює серце щастям. Зичимо Вам натхнення та наснаги, лише приємних подій і позитивних вражень від життя! Хай всі сподівання збуваються!

З Днем народження!