Вітаємо переможців онлайн- конкурсу військово-патріотичної пісні "Від героїв минулих часів" до Дня Перемоги!

Дата: 11.05.2021 22:22

З 19 квітня по 07 травня серед мешканців Пісочинської громади, а також всіх творчих і натхненних людей

за ініціативи Пісочинського палацу культури та мистецтв,  за підтримки Пісочинської селищної ради та відділу освіти, культури, молоді та спорту проводився онлайн-конкурс конкурс  військово – патріотичної пісні «Від героїв минулих часів» до Дня Перемоги.

Конкурс проводився в двох вікових категоріях: дитяча (від 5 до 18років) та доросла (від 18 років). 11 травня рішенням журі обрано переможців.

-  В номінації «Душа пісні» від Пісочинського селищного голови Олега ЧЕРНОБАЯ переможцями стали:

Ганзюк Тетяна Василівна;

Збараг Тамара Василівна;

Павленко Людмила Іванівна;

Варич Володимир Миколайович.

- Гран–прі відзначено Олександру Євтушенко.

- І місце – Діана Малишева;

- І місце - Носік Єлізавета;

- ІІ місце – Маргарита Семенова;

- ІІ місце – Яна Касімова.

Пишаємося талантами громади! Бажаємо всім учасникам конкурсу нових творчих успіхів и нових перемог!

Ви - найкращі!