Привітання з Днем народження Скороход О.В., заступника директора з господарської роботи Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль»

Дата: 04.11.2021 06:18

Вітаємо з Днем народження Скороход Ольгу Вікторівну, заступника директора з господарської роботи Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль»!

Шановна Ольго Вікторівно, у цей святковий день щиро бажаємо Вам щедрої прихильної долі, доброго здоров’я, натхнення та невичерпної наснаги у всіх починаннях! Нехай успіхи у професійній діяльності сповнюють серце задоволенням та гордістю, а любов, злагода та благополуччя в родині дарують відчуття щастя та надихають на підкорення всіх життєвих вершин! Зичимо Вам підтримки та розуміння колег, любові й уваги близьких, радісних вражень і лише приємних подій щодня! Хай всі Ваші сподівання та мрії збуваються!

З Днем народження!