Спортивні новини громади.

Дата: 25.02.2019 22:18

24 лютого  баскетбольні команди Пісочина взяли участь у Кубку Харківського району, який відбувся у смт Бабаї. Шість команд у цей день змагалися за лідерство, демонструючи спортивну майстерність та наполегливість: Пісочин -1, Пісочин -2, Високий, Рогань, Бабаї-1, Бабаї -2.

За підсумками проведених ігор було визнано призерів.  Переможцем Кубку стала команда Пісочин-1, яку представляли спортсмени: Бондаренко Микола, Зайченко Юрій, Друзенко Андрій, Кравченко Ярослав, Кравченко Олександр, Таганчін Сергій, Сухіна Дмитро, Тугай Андрій. Срібні призери – команда смт Рогань,  3 місце посіли спортсмени Високого.

Вітаємо учасників Кубку! Пишаємось нашими  баскетболістами та бажаємо всім спортсменам нових цікавих змагань, успішних ігор, впевнених перемог!