Привітання з професійним святом освітян громади від начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Юлії Бєлової

Дата: 02.10.2020 22:15

Дорогі освітяни! Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом!

Захоплююсь Вашою самовідданістю та професіоналізмом! Команда освітян Пісочинської громади – натхненні, енергійні, ініціативні люди, які поєднують у собі мудрість і вічну молодість души.
Безцінний скарб – наші діти, завдяки Вашим зусиллям здобувають високоякісну освіту, переймають багаторічний досвід та виховують у собі моральні якості Людини. Ви даруєте дітям своє серце, створюючи майбутнє громади!
Нехай всі Ваші мрії здійснюються, затишок та злагода у родині дарують радість і надихають на нові звершення, підтримка колег і плідна праця колективів сприяє новим професійним успіхам. Зичу Вам міцного здоров’я, невичерпної наснаги, вічної закоханості у життя!
Зі святом!

З повагою,
начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту
Юлія Бєлова