Привітання з Днем народження Ковтуна  О.В., провідного  фахівця з господарських питань відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Дата: 03.12.2019 07:02

Вітаємо з Днем народження Ковтуна  Олега  Володимировича, провідного  фахівця з господарських питань відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановний Олеже Володимировичу! Бажаємо Вам успішного втілення всіх планів та задумів.  Ваш професіоналізм та відповідальне ставлення до обов`язків, доброзичливе ставлення до оточуючих і гарне почуття гумору створюють надзвичайно позитивну атмосферу.

Нехай життя дарує Вам тільки радісні, позитивні емоції, а любов і щастя будуть вірними супутниками!  Міцного здоров`я та наснаги на нові професійні звершення, яскравих вражень від життя та натхнення на добрі справи.

З Днем народження!