Привітання з Днем народження Сімонової О. О., керівника танцювального гуртка Березівського будинку культури, творчого керівника танцювального колективу "Drive Dance"

Дата: 14.07.2019 07:00

Від щирого серця вітаємо з Днем народження Сімонову Ольгу Олексіївну, керівника танцювального гуртка Березівського будинку культури, творчого керівника танцювального колективу "Drive Dance"!

Прекрасна, натхненна та талановита, з осяйною неповторною усмішкою, Ольга Олексіївна своєю доброзичливістю та позитивною аурою змінює світ навколо себе на краще!
Шановна Ольго Олексіївно! Прийміть наши побажання щастя, постійного творчого натхнення, втілення всіх феєричних задумів і планів! Нехай Ваше життя буде сповнене любов’ю та радістю, міцне здоров’я забезпечить гарний бадьорий настрій, а успіхі вихованців наповнюють почуттям гордості та задоволення! З Днем народження!