Дебют команди «MOBIL TEAM» КЗ «Пісочинська ДЮСШ» у Відкритій першості області в гонках на треку.

Дата: 20.04.2019 21:57

17 та 18 квітня юні велосипедисти команди «MOBIL TEAM» КЗ «Пісочинська ДЮСШ» дебютували у Відкритій першості області в гонках на треку, яка відбувалась на базі спорткомплексу «Динамо».

Кузьменко Данила, Павло Хрол, Качанюк Арсеній, Ігор Галенко, Діма Косилко, Майданник Вадим - наші юні зірки велосипедного спорту отримали яскраві, незабутні враження від змагань та безцінний досвід.

Строюк Микита, який раніше був вихованцем відділення Пісочинської ДЮСШ, а тепер - учень Обласного училища фізичної культури, зайняв кілька призових місць Першості на різних дистанціях! Вітаємо представника нашої громади з перемогою! Бажаємо нашим юним велосипедистам насиченого і цікавою життя, нових перемог та підкорення нових вершин. Вдячні наставнику спортсменів, тренеру Гримайлу І.К., за гідну підготовку та відповідне виховання молоді!