Привітання з Днем народження Панковой І.С., спеціаліста І категорії з ведення бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Дата: 27.02.2021 06:49

Вітаємо з Днем народження Панкову Ірину Сергіївну, спеціаліста І категорії з ведення бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановна Ірино Сергіївно! Від щирого серця бажаємо Вам завжди відчувати любов близьких, насолоджуватися красою оточуючого світу, радіти новим звершенням і підкорювати всі вершини! Ваш професіоналізм, відповідальність, щирість і порядність захоплюють! Нехай у Вашій прекрасній родині панують злагода та достаток, натхнення дарує нові ідеї, а міцне здоров`я сприятиме їх втіленню! Щастя, гармонії, приємних подій і нових цікавих зустрічей!

З Днем народження!