Вітаємо юних велосипедистів команди «MOBIL TEAM» Пісочинської ДЮСШ  з новими досягненнями!

Дата: 25.01.2020 21:46

25 січня на спортивній базі Комунального закладу «Харківський професійний коледж спортивного профілю» відбувся Відкритий чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед велосипедистів.

Юні велосипедисти громади успішно виступили на змаганнях, продемонстрував високоякісну спортивну підготовку та нестримну волю до перемоги:

Кононенко Вікторія  - 1 місце у категорії 2010 рік та молодше;

Павленко Поліна - 2 місце у категорії 2008-2009 ррн;

Кононенко Каріна -  3 місце у категорії 2008-2009 ррн;

Качанюк Арсеній -  2 місце у категорії 2006-2007 ррн.

Наставник молоді, тренер Гримайло Ігор Костянтинович також взяв участь у змаганні та посів призове 3 місце у категорії 2003 рік та старше. Це - чудовий особистий приклад любові до спорту та прихильності до здорового способу життя!

Бажаємо талановитим спортсменам громади та їх тренеру нових феєричних звершень і яскравих перемог у майбутньому!