Відбувся 15 тур чемпіонату Харківського району з футболу

Дата: 31.08.2021 21:43

29 серпня відбувся 15 тур чемпіонату Харківського району з футболу.

Відзначався він зустріччю двох претендентів на вищі місця в конференції "Південь" - команда "Промінь" з селища Коротич приймала іншого фаворита Мерефянський "Авангард". Справжній двобій та волю до перемоги продемонстрували гравці обох команд. 1-й тайм сгустив хмари над коротичанами - рахунок 0:1 та вилучення провідного гравця "Проміня". Але те, що наші хлопці вчинили в другому таймі вище усіляких похвал - 3:1 на користь Коротичанського "Проміня" і заслужене друге місце в конференції. Так тримати! Лідер конференції ФК "Березівка" приймав "Маяк 1959" з Селекціної та переміг з рахунком 2:1. Пісочинські команди, нажаль, не відзначилися заліковими очками та поступились своїм суперникам: "Надія" вдома з мінімальним рахуном 0:1 програла БФК "Безлюдівка", а "Пісочинець" на виїзді поступився Покотиліському "Партизану" 0:3.

Попереду ще 7 турів і ми сподіваємося на гарний кінцевий результат для наших команд. В неділю 5 вересня ФК "Березівка" грає на виїзді з "Дербі"Люботин; "Пісочинець" приймає ФК "Водолага" з Нової Водолаги; в Мерефі "Авангард" гратиме з командою "Надія", а "Промінь" приймає кривдників пісочинців Покотилівський "Партизан". Бажаємо успіхів та гарних результатів КОМАНДАМ НАШОЇ ГРОМАДИ!