Новини Комунального закладу "Пісочинський ліцей". Підсумки благодійного ярмарку.

Дата: 18.03.2020 21:39

27 лютого в Пісочинському ліцеї було проведено ярмарок, спрямований на благодійний збір коштів для виділення матеріальної допомоги двом учням у зв’язку з хворобою та поліпшення комфортних умов учнів, батьків та вчителів шляхом придбання м’яких меблів для вестибюлів та рекреації за ініціативи учнівського самоврядування президентсько-парламентської республіки "Райдуга".

У ярмарку брали участь учні 1-11 класів. На зібрані кошти придбано 6 зручних яскравих диванів (1 - у вестибюль старшої школи, 3 - у вестибюль початкової школи, 2 - в рекреацію). Тепер і учні, й батьки зможуть комфортно відпочивати під час перерви.

Адміністрація Пісочинського ліцею щиро дякує всім учням, батькам та вчителям за активну участь у ярмарку, розуміння та шанобливе ставлення до освітнього закладу громади!