Привітання з Днем народження Карпенко О.Г., директора Комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія»

Дата: 14.08.2020 07:10

Вітаємо з Днем народження Карпенко Олену Георгіївну, директора Комунального закладу «Пісочинська початкова школа «Надія»!

Шановна Олено Георгіївно! У цей святковий радісний  день прийміть наші щирі привітання та побажання всеохоплюючого  щастя! Зичимо Вам і Вашим близьким завжди відчувати прихильність долі, радіти успішному втіленню всіх планів, насолоджуватися затишком у сімейному колі. Нехай міцне здоров`я забезпечить наснагу на підкорення всіх життєвих вершин, а чарівне натхнення дарує феєричні ідеї. Ваш неймовірний професіоналізм, любов до покликання, креативність і неповторна харизма захоплюють! Бажаємо Вам нових професійних звершень, вірних людей в оточенні, й нехай Ваше життя буде сповнене любові, радості та яскравих вражень!

З Днем народження!