Привітання з Днем перемоги!

Дата: 09.05.2019 07:24

Шановні мешканці Пісочинської громади! Дорогі співвітчизники! Щиро вітаємо вас з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ми вшановуємо героїчний подвиг тих, кто виборов для нас мир і свободу, чия  самовідданість та мужність завжди будуть  прикладом для людства! Пам’ять про трагічні події  війни, що торкнулися кожної родини, об’єднує нас. «Ніколи знову!» - промовляє наша пам’ять.  Ми згадуємо всіх, хто загинув у ці роки – біль втрати та вдячність за наше майбутнє  наповнюють наші серця. Низький уклін ветеранам! - Ми в невідплатному боргу перед вами!! Від щирого серця бажаємо нашим дорогим ветеранам міцного здоров’я, добробуту та довголіття!  Нехай мирне небо, злагода у родинах, милосердя та впевненість у майбутньому дарують всім нам відчуття щастя та гармонії! Зі святом!