Новорічна книжкова виставка-інсталяція "Чарівне свято". Коротичанська бібліотека-філія

Дата: 30.12.2020 21:16

День за днем, година за годиною наближають нам прихід нового 2021 року. Веселого новорічного свята з нетерпінням очікують як діти, так і дорослі. Можна впевнено говорити про те, що Новий рік та Різдво Христове це найважливіші, найчарівніші та найулюбленіші свята в усьому світі.

Під час новорічних свят усі чекають на здійснення найпотаємніших бажань. Для вас, дорогі читачі, в Коротичанській бібліотеці-філії проводиться новорічна книжкова виставка - інсталяція " Чарівне свято! " Колектив бібліотеки вітає всіх мешканців громади, своїх любих користувачів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо всім міцного здоров'я, радості, щастя, миру, добра, благополуччя та достатку! Шановні читачі, завітайте до нас і вирушайте у Новорічний кругосвітній тур! Мандруйте відділами бібліотеки і відкривайте для себе найзаповітніші традиції святкування Нового року та Різдва Христового! Миру, здоров'я, добра всім нам!