Дата: 19.12.2020 20:53

19 грудня у Комунальному закладі "ФОК "МОБІЛЬ" пройшов ІІІ Відкритий обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків «Мобіль новорічний-2020».

Спортивний захід відбувся за підтримки Пісочинського селищного голови Олега Чернобая, депутата Харківської обласної ради Любові Канцедал, депутатів Пісочинської селищної ради Савельєва Олексія, Андрія Валяєва, Ігоря Яцушкевича.

Всіх карантинних умов було дотримано. Для батьків організовано онлайн - трансляцію змагань.

У турнірі взяли участь 30 спортсменів ФОКу та 97 представників харківських спортивних клубів. Змагання відбувалися у двох вікових категоріях: 2007-2009 ррн та 2010-2011 ррн.

Всі юні спортсмени завоювали призові місця та отримали медалі, дипломи та солодкі подарунки.

Вихованця ФОКу Артура Косинцева за особисті досягнення у спорті було визнано найкращим борцем КЗ "ФОК МОБІЛЬ".

Вітаємо всіх учасників турніру! Зичимо нових перемог і успіхів у майбутньому!

Дякуємо тренерам наших спортсменів: Олександру Косинцеву та Івану Буднику за гідну підготовку борців до змагань!

Пишаємося, вболіваємо, підтримуємо!