Всеукраїнський тиждень права. КЗ «Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Дата: 14.12.2019 20:39

З 09 по 13 грудня в освітньому закладі в рамках Всеукраїнського тижня права в 5-11 класах пройшли різноманітні тематичні заходи, метою яких було: підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.
Протягом кількох днів учителем історії та права О.С. Планідою-Товстоган та класними керівниками були проведені цікаві й змістовні заходи: гра-мандрівка «Правовий букварик» для учнів 1-4 класів; всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини для учнів 5-11 класів.
У шкільній бібліотеці організована виставка «Правова література».
Учні активно та творчо підійшли до виконання завдань, які підготували для них учителя: розгадували «Правові шаради», кросворди на правову тематику, створювали колаж.
Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.