Тематичні заходи до Дня Соборності України. Пісочинський ЗДО (ясла-садок) №3 "Теремок"

Дата: 22.01.2021 20:25

22 січня вихователь, асистент вихователя та музичний керівник групи дітей старшого дошкільного віку "Їжачок" Пісочинського ЗДО (ясла-садок) №3 "Теремок"  провели тематичне заняття на тему: "Єдина навіки країна". Діти ознайомилися з поняттям "соборність", "незалежність", закріпили знання про символи рідної держави. Вони утворили коло єдності та грали у веселі рухливі народні ігри.

Також дошкільнята переглянули  новий мультфільм "Моя країна Україна", який було створено на столичній студії "Новаторфільм". Авторо мультфільму став  11-класник із Запорізької області Вадим Болдурат, витративши на це кілограм пластиліну та місяць часу.

Позитивні враження, нові знання та душевне спілкування створили  чудову радісну атмосферу!