Вітаємо артистів народного театру-студії "Чудеса в решеті" з новими творчими успіхами!

Дата: 20.05.2021 19:36

15 травня актори групи «Парне молоко» народного театру-студії "Чудеса в решеті" представили виставу «Дивовижна подорож кролика Едварда» за казкою Кейт ДеКамілло на ІІІ  дистанційному фестивалі «Перевтілення».

Вистава здобула перемогу в номінації «Краща казка».

Талановита акторка колективу Дар’я Курінна отримала відзнаку «Краща роль другого плану» за роль Бабусі Пелегріни.

«Краща чоловіча роль» фестивалю у Михайла Ичка за роль Кролика Едварда,  «Краща жіноча роль» -  Вероніка Зоріна за роль Абілін.

Також вистава відзначена спеціальною  нагородою журі  за кращі сценічні костюми.

Вітаємо з успіхом режисера Наталію Устінову! Вітаємо всіх акторів групи. Ви - найкращі! Зичимо нових перемог і творчих звершень!