Участь у ток-шоу «Батьківські збори» методиста відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

Дата: 14.12.2019 19:03

12 грудня методист відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Кисленко Вікторія Іванівна та вихователь Пісочинського ЗДО №1 Дмитренко Ірина Валеріївна взяли участь у ток-шоу «Батьківські збори», яке проходить щочетверга в ефірі 7 каналу. Темою передачі стало сексуальне виховання.
«Це - тема сучасності! Завжди цікаво та корисно послухати думку спеціалістів. Батьки повинні бути відвертими зі своїми дітьми та брати активну участь у їх сексуальному вихованні», - зазначили Вікторія Іванівна та Ірина Валеріївна. «На думку психологів, якщо батьки вчасно не почнуть статеве виховання, то дитина з легкістю може дізнатися про все самостійно і точно не у відповідному віку інтерпретуванні».