Відбулося засідання круглого столу з питань змін у законодавстві дошкільної освіти

Дата: 23.07.2024 13:14

19 липня у м. Києві відбулося засідання круглого столу з питань змін у законодавстві дошкільної освіти: «Дошкільна освіта: трансформація» . 06 липня 2024 року Президент України підписав Закон України «Про дошкільну освіту», який набирає чинності 07.07.2025 року.

На засідання круглого столу були запрошені громади дванадцяти областей України серед них і громади Харківської області : Пісочинська, Валківська, Кигичіївська, Балаклійська, Чугуївська, Харківська.

З трансформацією дошкільної освіти перед учасниками круглого столу виступила заступник Міністра освіти і науки України Смірнова Євгенія Ігорівна.

Було презентовано концепцію диверсифікованих (мобільний садок, домашній садок, дошкільні осередки) форм дошкільної освіти, а також обговорено шляхи їх упровадження.

Дякуємо за змістовний та своєчасний захід!