НЕПЕРЕМОЖНІ, КОЛИ ОБ'ЄДНАНІ

Дата: 26.06.2024 16:52

Фото без опису

Незважаючи на військові дії в Україні, попри всі перешкоди, наша громада продовжує опікуватися наймолодшими своїми мешканцями.

Враховуючи те, що навчання в школах громади відбувається дистанційно, а для опанування нових знань необхідна відповідна техніка, в рамках співпраці з Громадською організацією «РОТАРІ КЛУБ «ХАРКІВ», учні Пісочинської початкової школи «Надія» отримали в подарунок комп’ютер моноблок Dell Optiplex. Ця надзвичайно важлива ініціатива відкриває нові можливості для наших дітей та їх освітнього розвитку.

Діти, батьки, вчителі закладу освіти щиро вдячні за підтримку Президенту Громадської організації «РОТАРІ КЛУБ «ХАРКІВ» Юзефу Феліксовичу БРОНЕВСЬКОМУ.

Учні закладу протестували новий гаджет, отримали яскраві емоції та солодкі подарунки.

Тримаємо освітній фронт разом! Об'єднані для України!