A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Електронні кабінети вступників розпочнуть роботу 1 липня

Дата: 27.06.2024 14:48
Кількість переглядів: 11

Електронні кабінети вступників розпочнуть роботу 1 липня

Для створення кабінету вступнику потрібно увійти на сторінку системи подання заяв в електронній формі в ЄДЕБО

У 2024 році реєстрація електронних кабінетів вступників у коледжі після 11 класу та на бакалаврат і в магістратуру до вишів розпочинається 01 липня.

Для створення кабінету вступнику потрібно увійти на сторінку системи подання заяв в електронній формі в ЄДЕБО.

Для відкриття електронного кабінету треба вказати адресу електронної пошти – надалі вона буде логіном для входу.

Під час реєстрації електронного кабінету заборонено використовувати електронні адреси заблокованих в Україні сервісів, наприклад, mail.ru, yandex.ru.

Якщо вступник сумнівається у власній спроможності створити електронний кабінет або виникають якісь проблеми, він може звернутись за допомогою до консультаційного центру.

Спеціальні консультаційні центри для допомоги вступникам під час подання заяв в електронній формі створюють у приймальних комісіях.

Абітурієнти можуть звернутися до консультаційного центру будь-якого закладу вищої освіти, і там їм допоможуть зі створенням електронного кабінету, внесенням заяв в електронній формі, завантаженням додатка до документа про освіту, на основі якого відбувається вступ, тощо.

Абітурієнти повинні уважно перевіряти всі відомості, які зазначають в е-кабінеті, тому що після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету вже неможливо.

Загалом у 2024 році вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання в будь-який заклад вищої освіти без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які їх подають, та до 10 заяв на контракт.

/Освіта. UA/


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень