ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ

Дата: 08.06.2024 21:58

Фото без опису

Цьогоріч свідоцтва про базову та повну загальну середню освіту отримали 188 випускників, з яких 142 знаходяться в громаді.

17 випускників закладів освіти Пісочинської громади отримали золоті та срібні медалі:

✅ Найбільше медалей отримали учні КЗ «Пісочинський ліцей» – 9 золотих медалей!

✅ КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль» – 6 золотих та 1 срібна медаль.

✅ КЗ «Коротичанський ліцей» – 1 срібна медаль.

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай разом із депутатом Харківської обласної ради Любовʼю Канцедал привітали випускників закладів освіти громади, їхніх батьків, вчителів і директорів шкіл із успішним завершенням загальної середньої освіти та побажали їм впевненого старту, здійснення планів і щасливої дороги у доросле життя.

Креативні, розумні, енергійні та сміливі, наші дорогі випускники!

Попереду у вас нові горизонти та великі мрії. Впевнені, що ви зможете досягти всього, чого бажаєте, адже ви вже довели свою НЕЗЛАМНІСТЬ і прагнення до кращого майбутнього!

Бажаємо кожному з вас будувати своє життя під мирним небом вільної України!

ВИПУСК 2024 – в добру путь!

Враховуючи безпекову ситуацію цьогоріч випускні вечори проходили в найпростіших укриттях громади.