СІМЕЙНИЙ ТУРНІР – ТАК ТРИМАТИ!!!!

Дата: 20.05.2024 12:47

19 травня 2024 року в Пісочинській громаді відбувся сімейний турнір з баскетболу 2х2, який був присвячений Міжнародному дню сім’ї.

У турнірі взяли участь діти 2010-2017 р.н. разом зі своїми батьками. Цей захід зібрав 27 сімей та пройшов у надзвичайно дружній, веселій атмосфері.

По завершенню турніру чемпіони і призери отримали кубки та медалі, а всі інші учасники - солодкі призи.

У молодшій віковій категорії фінальні місця вибороли:

І - сім’я Колодяжних

ІІ - сім’я Сергієнків

ІІІ - сім’я Паненків.

Переможець конкурсу кидків - сім’я Колодяжних.

У старшій віковій категорії фінальні місця вибороли:

І - сім’я Селиванових

ІІ - сім’я Зоріних

ІІІ - сім’я Шинкарських

Переможцями конкурсу кидків стала сім’я Топчіїв.

Сімейний турнір з баскетболу пройшов на високому рівні, подарувавши всім учасникам та глядачам незабутні емоції та приємні спогади.

Спорт є важливою складовою сімейного відпочинку та сприяє зміцненню дружніх відносин між його членами. Сподіваємося, що й наступного року турнір збере активних учасників та порадує нас спортивними досягненнями.