Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

ВІКТОРІЯ КОНОНЕНКО ОФОРМЛЮЄ ПЕРЕМОЖНИЙ ХЕТ-ТРИК У РІВНОМУ!

Дата: 20.05.2024 11:57
Кількість переглядів: 18

Чергова серія національних змагань з велоспорту маунтенбайк відбулася з 16 по 18 травня 2024 року в місті Рівне.

Переможці та призери були визначені в командному чемпіонаті України в гонці крос-кантрі, а також другому етапі чемпіонату країни з велосипедного шорт-треку та другому етапі чемпіонату України в гонці елімінатор.

До складу збірної Харківської області цього разу увійшли вихованки Пісочинської ДЮСШ, які активно виборювали призові місця.

Підопічні Ігоря Гримайла, тренера-викладача з велоспорту Пісочинської ДЮСШ, здобули 3 золоті та 1 бронзову нагороди.

Головну ж роль в  команді виконала чотирнадцятирічна Вікторія Кононенко, яка стала абсолютнюї переможницею цієї змагальної серії, здобувши максимальні три золоті медалі!

Переможцями-призерами, а також тими, хто потрапив до ТОП-10, в Харківській обласній збірній стали:

• КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ В КРОС-КАНТРІ

Дівчата, 15-16 років - ІІІ місце Ярослава Стецюк та Карина Кононенко.

Молодші дівчата, 13-14 років - І (!) місце Вікторія Кононенко разом з Катериною Троян з Полтавської області;

• ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ В ГОНЦІ ЕЛІМІНАТОР (2-й етап):

Дівчата, 15-16 років - 5 місце Карина Кононенко.

Молодші дівчата, 13-14 років - 1 (!) місце Вікторія Кононенко.

• ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ В ГОНЦІ ШОР-ТРЕК (2-й етап):

Дівчата, 15-16 років - VІІІ місце Карина Кононенко, ІХ місце Ярослава Стецюк. Молодші дівчата, 13-14 років - І (!) місце Вікторія Кононенко.

Вітаємо наших спортсменок та їх тренера з яскравим виступом і бажаємо нових переможних стартів!