Участь Пісочинських велогонщиків у всеукраїнських змаганнях

Дата: 27.05.2024 11:35

Фото без опису

З 23 по 26 травня 2024 року в місті Кропивницький відбулася чергова серія всеукраїнських змагань з велоспорту на шосе серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат.

Переможці та призери були визначені у чемпіонатах країни в гонці з вибуттям, груповій гонці та гонці критеріум.

Боротьбу за нагороди повели 129 учасників з 16 команд, які представляли 9 областей України.

До складу збірної Харківської області вже традиційно увійшли велогонщики з Харківського Пісочинської ДЮСШ, Фахового коледжу спорту, КСДЮШОР «Динамо» та велоклубу «Майстер сервіс» (загалом 11 спортсменів).

За результатами до ТОП-10 потрапили вихованці Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи:

- у гонці з вибуттям - Карина Кононенко (5 місце), Вікторія Кононенко (9 місце);

- у груповій гонці (44 км) - Карина Кононенко (7 місце), Вікторія Кононенко (8 місце), Ярослава Стецюк (9 місце);

- у гонці критеріум - Карина Кононенко (7 місце), Ярослава Стецюк (10 місце).

Вітаємо наших велосипедистів та їх наставників з хорошим результатом і бажаємо нових звершень!

Фото без опису