Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя

Дата: 06.06.2024 11:00

5 червня 2024 року на території Пісочинської селищної ради головним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області Олександром ЛІХАЧОВИМ було проведено навчальне заняття із членами Дружини юних пожежних «Вогняні вершники» (Пісочинський ліцей «Мобіль»), «Полумʼяна варта» (Пісочинський ліцей) і «Воїни світла» (Пісочинський ліцей «Джерело»).

Протягом навчальних занять з дітьми були опрацьовані правила безпеки під час перебування на водних об’єктах.

Вивчені питання оцінювання небезпеки, уміння надавати допомогу при нещасних випадках (як рятувати потопаючого), причини загибелі людей та про випадки звертання до Служби порятунку за номером «101».

Набуті корисні знання стануть у пригоді юним пожежним під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед дітей Пісочинської громади.