День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Дата: 04.06.2024 08:49

Дата дня вшанування вибрана не випадково, адже щорічно саме 4 червня відзначається Міжнародний день дітей — безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.

Прикро, що українські діти стали ціллю для російських загарбників. Вони вразливі, беззахисні, та безпорадні. Та чи не діти в час війни страждають найбільше. Невинні жертви, які лише почали досліджувати світ… Їхнє життя залежить від кожного з нас. Саме заради них ми здатні на найвідчайдушніші кроки.

Пам’ять про дітей, які загинули під час війни Російської Федерації проти України, завжди буде жити в наших серцях.