До Дня захисту дітей – турнір з настільного тенісу

Дата: 01.06.2024 16:29

1 червня до Дня захисту дітей, за підтримки Пісочинського селищного головии Олега Олександровича Чернобая, двадцять два вихованця Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у турнірі з настільного тенісу по трьом віковим категоріям.

За результатами турніру:

- серед дітей молодшої групи 1 місце виборов Тягнибок Мирон, 2 місце - Минюк Матвій, 3 місце - Кальницька Тетяна;

- серед дітей середньої група 1 місце виборов Вівчарук Микита, 2 місце - Іванова Анна, 3 місце - Семикін Ростислав;

- серед дітей старшої групи 1 місце виборола Мельникова Анастасія, 2 місце - Кузнєцов Артем, 3 місце - Булавінов Нікіта і Мартиненко Данило.

Переможці були нагороджені медалями, дипломами та солодощами.

Вітаємо юних спортсменів із результативною грою!

Дякуємо тренеру-викладачу Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи Рафікову Рафаелю Шамілійовичу за професійну організацію та проведення турніру з настільного тенісу.