Спорт нас об’єднує

Дата: 06.05.2024 09:48

4 травня 2024 року на території фізкультурно-оздоровчого комплексу «Мобіль», за підтримки Пісочинського селищного голови Олега Олександровича Чернобая, відбулися змагання за Кубок з футзалу, присвячені пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Спортивна гра з м’ячем у залі була проведена за участі трьох команд. Глядачі та учасники команд отримали задоволення від цікавої, захоплюючої гри юних спортсменів.

У грі наголошуються імпровізація, креативність та техніка, контроль м’яча та передачі в обмеженому просторі. За правилами футзал нагадує футбол та міні-футбол.

У напруженій боротьбі перемогу виборола команда Нової Баварії, друге місце - команда «Юніор» Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Сергій Кузьменко), третє - команда «Надія» Пісочинської дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Руслан Сєріков).

Команди нагороджені дипломами та медалями, переможець – Кубком за І місце. Також були відзначені найкращі гравці команд. Всі учасники гри отримали солодощі.

Бажаємо спортсменам подальших спортивних досягнень, а всім нам миру й перемоги!