Медальний залік продовжили

Дата: 08.04.2024 13:58

З 3 по 7 квітня в Ужгороді відбувся Чемпіонат України з велоспорту в парній естафеті.

Медальний залік продовжили представниці Пісочинської громади: дві сестрички - Вікторія та Карина Кононенко.

Золоті нагороди в молодшій віковій категорії здобула пара з Харкова - Кононенко Вікторія та Жук Іван.

В юніорський категорії в безкомпромісній  боротьбі Кононенко Карина та харків'янин  Нічволодов Артур стали срібними призерами.

У другий день змагань на першому етапі Чемпіонату України з крос-кантрі  сестри Кононенки оформили срібний дубль.

І в останній день змагань Карина Кононенко знову стала срібною призеркою також на першому етапі Чемпіонату України в гонці шорт-трек.

Вітаємо Дашевську Аліну, яка перший раз брала участь у змаганнях з маунтенбайку, де посіла V місце у парній естафеті разом з представником Києва та VІІ місце у гонці в гору.

Бажаємо подальших перемог юним спортсменам !!!!