Посади дерево – вирости мир!

Дата: 08.04.2024 11:35

Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає природа. Ми радіємо спілкуванню з природою, милуємось її красою.

4-5 квітня 2024 року на території Пісочинської селищної ради проводили екологічну акцію «Посади дерево – вирости мир!» з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру.

У цей Міжнародний день відзначаються чесноти та загальнолюдські цінності, нагадування про етичний принцип мирного співіснування та обєднання людей, що ми особливо потребуємо в ці неспокійні часи.

Активними учасниками екологічної акції стали діти, молодь, батьки, педагоги, фанати спорту Пісочинської громади.

До висаджування дерев долучилися: селищний голова Олег Олександрович Чернобай, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради Юлія Сергіївна Бєлова і почесний гість заходу Віктор Анатолійович Христоєв (голова відділення Національного Олімпійського Комітету в Харківській області).

Дітлахи раділи можливості поспілкуватися, разом пограти в улюблені ігри, узяти участь у корисній справі.

Усі учасники екологічної акції отримали подарунки - морозиво від відділення Національного Олімпійського Комітету в Харківській області.