Відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 28.03.2024 15:22

28 березня 2024 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії при відділі освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради. На порядок денний винесено питання про атестацію в 2023/2024 навчальному році 9 педагогічних працівників.

За рішенням членів атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» 5 педагогам, підтверджено 11 тарифний розряд 1 педагогу, підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» і підтвердили раніше присвоєне педагогічне звання «учитель-методист» 3 педагогам.

Бажаємо нашим освітянам не зупинятися на досягнутому і надалі плідно працювати задля розвитку освіти Пісочинської громади!

Матеріали засідання додаються:

Протокол № 4 від 28.03.2024