A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Увага, канікули!

Дата: 25.03.2024 12:39
Кількість переглядів: 30

Весняні канікули - чудова нагода для відпочинку, розваг та нових вражень! 

Вже з понеділка у деяких школярів розпочнуться весняні канікули. Це час, коли можна насолодитися відпочинком та провести час разом з родиною та друзями.

Нагадаємо, декілька важливих правил безпеки для школярів під час цього періоду: 

- Якщо ваші діти планують виїзди чи поїздки під час канікул, попросіть їх скласти план маршруту та повідомити про те які місця вони будуть відвідувати. Важливо знати, де знаходяться ваші діти в будь-який час.

- Нагадайте дітям про важливість дотримання правил дорожнього руху, переходу дороги тільки на пішохідних переходах та уважності до транспорту.

- Заохочуйте дітей уникати небезпечних місць, таких як безлюдні місця або покинуті споруди. Попереджайте їх про заборону відвідування лісів та небезпеки відпочинку біля водойм.

- Порадьте дітям уникати розголошення особистої інформації в інтернеті, попереджайте їх про ризики онлайн-спілкування та небезпеку зустрічей з незнайомцями.

- Якщо малечу доводиться залишити вдома саму – проведіть інструктаж з техніки безпеки та залиште номери, за якими можна звертатися по допомогу.

- Поясніть, чому не можна наближатися до підозрілих предметів на вулиці та як діяти у разі сигналу повітряної тривоги.

- Переконайтеся, що ваші діти знають, до кого звертатися у разі небезпеки чи потреби у допомозі, та забезпечте доступність засобів зв'язку (наприклад, мобільний телефон).

Нагадайте вашим дітям, що безпека завжди на першому місці.

/Ювенальна поліція/


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень