ЗАВЕРШИЛИСЯ НАВЧАННЯ ТА ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 15.03.2024 10:35

Відповідно до річного плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради на 2024 рік, 14 березня 2024 року завершилися спеціальні навчання для керівників та відповідальних осіб закладів освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради з питань цивільного захисту.

Майстром виробничого навчання навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області Володимиром Анатолійовичем Пікулем було проведено курс навчальних занять із працівниками закладів Пісочинської селищної ради з питань цивільного захисту та пожежної безпеки. Під час навчальної роботи опрацьовані такі питання:

- законодавчі та нормативно-правові документи, зміни до них з урахуванням військового стану;

- організація роботи з питань цивільного захисту та пожежної безпеки на об’єктах господарювання;

- оформлення відповідної документації в закладах освіти, культури та спорту (інструкція та план дій персоналу в разі виникнення надзвичайної ситуації, договір на випадок евакуації, плани, графіки проведення навчань і тренувань працівників, накази керівника інше);

- організація проведення Тижня безпеки дитини, Дня цивільного захисту, навчальних тренувань з евакуації;

- порядок виконання дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій працівниками закладів;

- використання вогнегасників та інших засобів пожежогасіння; - небезпеки, що сприяють виникненню пожежі;

- використання засобів індивідуального захисту та інші питання за викликами сьогодення.

Також учасники навчань ознайомилися з відеоматеріалами щодо видів засобів пожежогасіння та правил використання вогнегасників, отримали інформаційні матеріали для використання в роботі.

Дякуємо Володимиру Анатолійовичу Пікулю, майстру виробничого навчання навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області, за змістовні заняття з безпекової галузі.