Вчительку початкових класів КЗ "Пісочинський ліцей "Джерело" Пісочинської селищної ради" ОВЧІННІКОВУ Анастасію Сергіївну за виявлену ініціативу і наполегливість, сумлінне виконання обов'язків та професійні досягнення, пов'язані з реалізацією державної політики у сфері освіти нагороджено Подякою Харківської обласної ради.
Пишаємося нашими освітянами!
Віримо, що попереду у Анастасії Сергіївни ще багато славних звершень, перемог і здобутків!