Освітяни громади - наша гордість

Дата: 01.03.2024 07:34

За підсумками щорічного конкурсу професійної майстерності вчителів «Учитель року 2024», який проводиться на державному рівні, в обласному етапі в номінації «Українська мова та література» лауреатом 3 ступеня стала Акопян Арміне Акопівна, вчителька Комунального закладу "Пісочинський ліцей".

Колеги та керівництво освітнього закладу високо цінують її роботу. "Арміне Акопівна – вчитель, яка не просто передає знання, а вкладає в кожен урок частинку своєї душі. Вона викладає українську мову та літературу в КЗ «Пісочинський ліцей» лише 6 років, але Її педагогічна діяльність відзначається своїм інноваційним підходом до навчання, умінням надихати своїх учнів на активну участь на уроках та позаурочній діяльності", - діляться освітяни.

Вітаємо Армине Акопівну з професійними здобутками! Впевнені, що попереду вчительку чекають ще багато успіхів і звершень!

Наші діти - у надійних руках!