A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Завершено реєстрацію на сертифікацію вчителів у 2024 році

Дата: 31.01.2024 12:44
Кількість переглядів: 35

Завершилась реєстрація для участі в сертифікації педагогічних працівників 2024 року.

Цьогоріч право подати заявку на участь у сертифікації мали 1500 учителів початкових класів, по 1000 учителів української мови та літератури й математики та 500 викладачів історії.

Як повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, наразі опрацьовано всі отримані реєстраційні документи та підготовлено 1239 реєстраційних повідомлень для вчителів початкових класів, 501 – для вчителів української мови і літератури, 423 – для вчителів математики, а також 411 – для вчителів історії та громадянських дисциплін.

Для цих учителів на сайті УЦОЯО створено кабінети учасників сертифікації, доступ до яких здійснюватиметься за логіном і PIN-кодом, які учасники сертифікації отримають у реєстраційних повідомленнях, що будуть надіслані за результатами обробки їхніх документів на зазначені в реєстраційних картках-заявах адреси.

Проте отримати дані для входу до кабінету можна й раніше, ніж рекомендований лист від регіонального центру надійде засобами поштового зв’язку. Для цього до спеціального сервісу необхідно увести номер реєстраційної картки-заяви і перевірити, на якому етапі опрацювання реєстраційні документи, а в разі успішної реєстрації – отримати дані для входу.

В УЦОЯО нагадали, що сертифікація є добровільною і педагогічний працівник може відмовитися від участі в ній.

Для цього потрібно надіслати рекомендованим поштовим відправленням, е-поштою або доставити нарочно до відповідного регіонального центру письмову заяву (у довільній формі) чи її скановану копію, до якої додати копію (скановану копію) документа, що посвідчує особу.

Відповідна заява має надійти не пізніше ніж за два тижні до початку незалежного тестування.

Для підготовки до першого етапу сертифікації, що передбачає оцінювання фахових знань та умінь викладачів шляхом незалежного тестування, педагоги можуть скористатись тестами для вчителів минулих років.

/ОСВІТА.UA/


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень