A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів

Дата: 26.01.2024 10:00
Кількість переглядів: 107

Освіта.ua пропонує вступникам 2024 року виявити свій рівень знань, пройшовши онлайн тести з усіх предметів обов’язкового блоку та блоку предметів на вибір, які в 2023 році були запропоновані учасникам  НМТ.

Усі тестові завдання були оприлюднені Українським центром оцінювання якості освіти у звіті про результати національного мультипредметного тесту в 2023 році.

Виконання цих тестів допоможе майбутнім абітурієнтам 2024 року оцінити власний рівень підготовки з

 української мовиматематикиісторії Українибіологіїфізикихіміїанглійськоїнімецькоїфранцузької 

та іспанської мов.

Спосіб виконання всіх завдань у тестах максимально наближений до реального онлайн-тестувальника НМТ, а форма відповіді відповідає виду, що був запропонований вступникам під час проходження спрощеного ЗНО.

Після виконання кожного тесту учасник отримає правильні відповіді на всі завдання та результат у тестових балах.

Окрім двох варіантів кожного предметного тесту з усіх предметів цьогорічного НМТ, на сайті ЗНО-ОНЛАЙН ви зможете знайти демоверсії мультитесту за два роки та тренувальні варіанти мультитесту.

Також для якісної підготовки вступники можуть скористатись завданнями з української мовиматематикиісторії Українибіологіїхіміїфізики, які згруповані за темами. Вибіркове виконання завдань певних типів або тематичних блоків дозволить якісно повторити теми з цих предметів, передбачені програмою.

Окрім того, на сайті можна знайти тести ЗНО за всі минулі роки з предметів, які вас цікавлять. Регулярні тренування за допомогою виконання таких тестів допоможуть відпрацювати найбільш проблемні розділи та призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень