ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПРУДНІКОВОЇ С.М., СПЕЦІАЛІСТА 1 КАТЕГОРІЇ З БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Дата: 17.01.2024 08:21

Вітаємо з днем народження Пруднікову Світлану Миколаївну, спеціаліста 1 категорії з бухгалтерського обліку відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Щиро бажаємо Вам, шановна Світлано Миколаївно, миру та благополуччя у всіх сферах Вашого життя! Нехай відмінне здоров`я сприятиме втіленню всіх планів і задумів, у сімейній домівці завжди буде тепло та затишно, кохання зігріває вашу душу та надихає на нові звершення, робочі успіхи приносять достаток!

Зичимо щастя та всіляких приємностей, лише радісних подій і сюрпризів, вірних людей у оточенні та здійснення всіх заповітних сподівань!

З днем народження!