Відбулося друге засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 28.12.2023 11:17

З метою стимулювання безперервного підвищення рівня професійної майстерності педагогічних працівників закладів освіти громади 28 грудня 2023 року відбулося друге засідання атестаційної комісії відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради, на якому були розглянуті питання:

1. Затвердження окремого списку педагогічних працівників, які підлягають позачерговій атестації, визначення строків проведення їх атестації, строків подання ними документів та у разі потреби внести зміни до графіка засідань атестаційної комісії.

2. Про хід вивчення членами атестаційної комісії ІІ рівня професійної компетентності педагогічних працівників закладів освіти громади, які атестуються.

3. Про хід виконання графіка роботи атестаційної комісії ІІ рівня.

Атестаційна комісія ухвалила рішення, які зазначені у Протоколі №2 від 28.12.2023 (додається).

Графік проведення засідань атестаційної комісії:

ІІІ засідання - 14.03.2024;

ІV засідання (за додатковим графіком): 01.04-10.04.2024.

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ