Змагання на освітній ниві

Дата: 07.12.2023 12:10

5 грудня 2023 року 38 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Пісочинської громади взяли участь в ІІ етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Саме сьогодні, коли ціною життів кращих ми виборюємо право говорити рідною мовою, цей конкурс є дуже актуальним, бо піднімає престиж української мови, забезпечує її всебічний розвиток.

Учасники конкурсу показали мовну грамотність, здатність до критичного мислення, а також творчі здібності, володіння художнім словом.

За рішенням журі для відбору на ІІІ (обласний) етап конкурсу будуть надані роботи Красної Діани, учениці 6 класу КЗ «Пісочинський ліцей» (учитель Демченко Н.І.), Мамай Софії, учениці 10 класу КЗ «Пісочинський ліцей» (учитель Сидоренко Л.О.), Чорнобай Олени, учениці 11 класу КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль» (учитель Пахуща Л.Ю.).

Бажаємо перемогти!