Пройшов ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 27.11.2023 11:00

23 листопада 2023 року в Пісочинській громаді пройшов ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Саме сьогодні, коли наш народ самовіддано та героїчно відстоює власну свободу й волю, пророче Кобзареве слово є актуальним, як ніколи. Воно лунає до нас через століття й підтримує силу духу, вселяє віру в ПЕРЕМОГУ.

Незважаючи на тяжкі воєнні часи, чимало учнів 5 – 11 класів взяли участь у написанні робіт. Конкурс присвячений вшануванню пам’яті й творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка. Основна мета – виявлення обдарованої молоді, виховання поваги до мови й традицій свого народу, підвищення рівня мовленнєвої культури.

Роботи конкурсантів були цікавими й креативними. Учні передали сучасне бачення поезій Кобзаря.

За рішенням членів журі на ІІІ етап конкурсу направляються роботи учнів: Борисової Марії (КЗ «Пісочинський ліцей», 5 клас учитель Сидоренко Л.О.) , Красної Діани (КЗ «Пісочинський ліцей», 6 клас, учитель Демченко Н.І.), Герасименко Світлани (КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль», 9 клас, учитель Горбачова І.І.).