Проведений профорієнтаційний захід

Дата: 16.11.2023 14:55

15 листопада в укритті Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області» пройшов профорієнтаційний захід.

На зустріч з учнями 10-11-х класів завітали представники Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Було представлено різні факультети: літакобудування, авіаційних двигунів, систем управління літальних апаратів, ракетно-космічної техніки, радіоелектроніки, програмної інженерії та бізнесу, гуманітарно-правовий.

Кожен факультет цікаво презентував себе. Учні мали можливість поспілкуватися із завідувачами факультетів, викладачами, отримали багато інформації щодо вступу до університету. Зустріч була цікавою і плідною!