Школярі дізналися важливі знання в Мобільному класі безпеки

Дата: 16.11.2023 14:44

Інспектори Харківського районного управління спільно з Національною поліцією завітали до одного з освітніх закладів Пісочинської громади. В умовах воєнного стану важливо мати наочне уявлення того, до чого можуть привести необережні дії. Саме тому мобільні класи оснащені необхідним обладнанням та доступними для розуміння матеріалами для цікавого навчання школярів. Дітлахи дізналися більше про правила дорожнього руху, про вибухонебезпечні предмети та правила пожежної безпеки.

Одягання дітьми форми рятувальників та поліцейських не лише зробило захід більш цікавим для них, але й допомогло усвідомити важливість цих професій та їхню роль у збереженні безпеки в суспільстві.

Щасливі обличчя дітей – найкращий подарунок для надзвичайників, коли розумієш, що сили та старання були потрачені не даремно. Такі заходи допомагають створити свідоме та відповідальне покоління, яке знає, як діяти в небезпечних ситуаціях та вміє приймати рішення на благо себе та інших.

/За матеріалами Харківське районне управління ГУ ДСНС України у Харківській області/