Привітання з Днем народження Гуцал А.Е., керівника хореографічного колективу «Альянс» Пісочинського палацу культури та мистецтв та хореографічного гуртка «Style dance» ЦДЮТ «Імпреза»

Дата: 26.06.2021 17:56

Вітаємо з Днем народження Гуцал Анастасію Едуардівну, керівника хореографічного колективу «Альянс» Пісочинського палацу культури та мистецтв та хореографічного гуртка «Style dance» ЦДЮТ «Імпреза»!

Шановна Анастасіє Едуардівно, прийміть наші щирі привітання та побажання здійснення всіх заповітних мрій, доброго здоров`я, щастя, благополуччя! Нехай успіхи Ваших вихованців сповнюють серце радістю, дарують нові ідеї, сприяють втіленню творчих планів. Натхнення та наснаги, сімейного затишку, любові й гармонії у всіх сферах життя!

З Днем народження!