Привітання з Днем народження Волобуєвої Г.М., директора Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль».

Вітаємо з Днем народження Волобуєву Галину Миколаївну, директора Комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль»!

Шановна Галино Миколаївно! У цей святковий день прийміть наші щирі побажання всеохоплюючого щастя! Взірець Учителя та Наставника молоді, мудрий керівник, порядна людина з неймовірним відчуттям такту, Ви створюєте навколо себе дивовижну гармонійну атмосферу!
Нехай здоров’я завжди буде міцним, а настрій – бадьорим та радісним, творче натхнення дарує нові прекрасні ідеї, плідна праця колективу сприяє новим досягненням учнів ліцею. Бажаємо любові, злагоди та благополуччя у Вашій дружній родині, яскравих відкриттів та позитивних вражень щодня!

З Днем народження!